DEĞERLERİMİZ

Bebeğinizin sağlıklı, güvenli ve huzurlu uykusu bizim için herşeyin üstündedir.

Bunun için Avrupa standartlarına uygun ürünler ile bebeğinizin sağlığına dost üretim yapmaktayız. E0 normlarına uygun dünyanın önde gelen boya markası olan “Akzo Nobel”  boya ürünlerini kullanarak bebeğinize ve doğaya saygılı mobilyalar üretmekteyiz.

Global bir marka olma yolunda; üretim, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerinde sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetini arttırmak, aynı zamanda bebeğe ve doğaya saygılı üretim yapmak kalite politikamızın ilk şartıdır.

Uzun yıllar, kuşaktan kuşağa kullanılabilecek kaliteli, güvenli, modern ve sağlıklı mobilyalar üretmek, en uygun tüketici fiyatını sunmak, müşterilerimiz ile tedarikçilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bulmak bizim ve çalışanlarımızın en büyük sorumluluğudur.

Yılların tecrübesi ile üretiyoruz...

1980 yılından beri bebek tekstili üretiminden kazandığımız bilgi ve tecrübe sayesinde “Tahterevalli” markasını kısa sürede beklenen başarıya ulaştırdık ve sektöründe lider şirket konumuna yükselmesini sağladık.

“En iyisi için düşünüyoruz!” ilkesi ile çıktığımız yolda sizler için en iyisini üretmeye devam ediyoruz.

Özgün tasarımlar, sağlıklı ürünler... Özgün, fonksiyonel, minimal...

Özgün, fonksiyonel, minimal ve uygulanabilir tasarımlar ile standartlara uygun ürünler üretmek, ailenizin bir üyesi olmak bize mutluluk veriyor.

“En iyisi için düşünüyoruz!” ilkesi ile ailemiz için en iyisini üretmeye devam ediyoruz.